Bilsem Deneme Sınavları 2015-2016

Bilsem Deneme Sınavları 2015-2016
31 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 4.094 kez okundu.

Bilim Sanat Merkezleri

Bilim ve sanat merkezleri; okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki özel yetenekli öğrencilerin (resim, müzik ve genel zihinsel yetenek) örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmayacak şekilde bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla açılmış olan bağımsız özel eğitim kurumlarıdır.

Bu merkezlerde öğrenciler;

  • uyum
  • destek eğitimi
  • bireysel yetenekleri fark ettirme
  • özel yetenekleri geliştirme
  • proje üretimi/yönetimi alanlarında düzenlenmiş eğitim programlarına alınırlar.

Özel yetenekli öğrencilerin kendi potansiyellerini anlamaları, kendilerine ve topluma katkıda bulunabilmeleri için okullarda verilen eğitimin ötesinde farklılaştırılmış bir eğitim programı sunan bilim ve sanat merkezleri, 81 ilde 116 merkezde hizmet vermektedir.

www.bilsemrehberi.com sitesi olarak; Bilsem sınavlarına hazırlanan öğrencilere, sınavda çıkabilecek sorular hakkında öğrencilerin fikir sahibi olmalarını sağlamak amacıyla bilsem denemeleri hazırlıyoruz.

2015-2016 eğitim-öğretim yılında bilsem sınavlarına hazırlık amacıyla hazırladığımız üç bilsem deneme sınavını sizlerle paylaşıyoruz.

Bilsem Deneme Sınavı-1 İndirmek için Tıklayınız

Bilsem Deneme Sınavı-1 İndirmek için Tıklayınız

Bilsem Deneme Sınavı-1 İndirmek için Tıklayınız

Bilsem Deneme Sınavları Cevap Anahtarı

Bilsem Deneme Seti

Bilgisayar ortamında gerçek sınava uygun formatta hazırlanmış, süre ayarlı deneme talebinde bulunmak istiyorsanız Bizleri Arayın…

İletişim Numarası: 0553 059 1878

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git