Öğretmenlere Müjde!

Öğretmenlere Müjde!
13 Aralık 2019 tarihinde eklendi, 1.180 kez okundu.

Türkiye’nin en büyük online Bilsem Sınavlarına hazırlık sitesi www.bilsemakademi.com sitesi üzerinden kurumlar ve öğretmenlerimizle iş ortaklığı kurmaktayız.

Sitemize BURADAN erişebilirsiniz.


Öğretmenlerimiz kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sisteme giriş yapabilmektedirler.


Öğretmenlerimiz kendi kullanıcı panellerinde sınıf ekleyebiliyorlar, sınıflara öğretmen tanımlayabiliyorlar ve sınıflara öğrenci kaydı yapabiliyorlar.


Öğretmenler kendi sınıflarındaki öğrencilerin başarı istatistiklerini görebiliyor ve analiz edebiliyorlar.


Kurumlarımız ve öğretmenlerimiz 150 TL değerindeki üyelik paketini 75 TL ye alabilmektedirler.


Bayilerimiz kendilerine 75 TL den verilen eğitim paketlerini, öğrencilerine 150 TL den vererek 75 TL lik bir kar elde edebilirler. Ya da kar etmeden öğrencilerine uygun fiyatta eğitim almalarını sağlayabilirler.


Bayilerimize eğitim paketinin yanında, bilsem eğitimlerinde kullanabilecekleri ders notları ve 1500 soruluk soru arşivi hediye olarak verilecektir.

BİLSEM HAZIRLIK SİTEMİZİN ÖZELLİKLERİ

Online Bilsem Sınavlarına Hazırlık Sitesi, özellikle Bilsem sınavlarına hazırlık için yapılan bir projedir. Bu sınav öğrencilerin genel dikkat ve yeteneklerini ölçmektedir.


Online Bilsem Sınavlarına Hazırlık Sitesi, hem Bilsem sınavlarına öğrencileri hazırlarken, hem de öğrencilerin dikkat ve odaklanmalarına çok ciddi katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda bir zihin gelişimine yardımcı olan sistemdir.


Web sitemizde her sınıf düzeyinde 2500 soru bulunmaktadır. Okul Öncesi, İlkokul 1.Sınıf, İlkokul 2.Sınıf ve İlkokul 3.Sınıf öğrencileri sitemize üye olarak Bilsem Sınavlarına hazırlık yapabilmektedirler.


Web Sitemiz; dikkat, hafıza ve zeka alanlarına göre sınıflandırılmış 7 kategoriden oluşmaktadır.


Bu kategoriler; Sayısal Muhakeme, Görsel Hafıza, Çağrışım, Sayısal Hafıza, Şekil Analizi ve Bütün Parça İlişkisidir. Bu kategorilerin yanında, her çalışmanın ardından Bilsem Deneme Sınavı yer almaktadır.


Velilerimiz; öğrencinin her kategoriden kaç soru çözdüğünü, çözdüğü sorulardan kaç yanlışı ve doğrusu olduğunu, yüzde kaç başarı sağladığını, hazırlık setinin yüzde kaçını tamamladığını, sitenin sağladığı grafiklerden analiz edebileceklerdir.

Ücretsiz Bilsem Soru Paylaşımlarımız için INSTAGRAM hesabımızı takip edin. Hesabımıza ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git