Bilsem Rehberi ...

Sanal Sınıf Paketi

seo

Çocuklarınızın dikkat, hafıza ve zeka gelişimini desteklemek ister misiniz? O halde sizin için harika bir platform var: SANAL SINIF!

Sanal Sınıf, çocuklara eğlenceli ve etkili bir şekilde ZEKA gelişimini sağlayan bir online eğitim platformudur. Sanal Sınıf'ta, çocuklarınız için şunlar bulunur:

  • Konu anlatımlı ders videoları: Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan düşünme becerilerini geliştirmeye yönelik videolar, çocukların ilgi alanlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Videolar, çocukların hem görsel hem işitsel olarak öğrenmesini sağlar.
  • Yüzlerce test ve etkinlik: Her konu için hazırlanmış çok sayıda test ve etkinlik vardır. Bu test ve etkinlikler, çocukların konuları pekiştirmesine, dikkat ve hafıza becerilerini geliştirmesine ve zeka seviyesini artırmasına yardımcı olur.
  • Deneme sınavları: Akıllı Çocuk’ta, çocuklarınızın öğrendiklerini ölçmek için deneme sınavları da bulunur. Bu sınavlar, çocukların zaman yönetimi, sınav kaygısı ve başarı motivasyonu gibi konularda kendilerini geliştirmelerine imkan tanır.

Sanal Sınıf, çocuklarınızın geleceğine katkı sağlamak için tasarlanmış bir platformdur. Sanal sınıf ile çocuklarınız hem öğrenir hem de eğlenir. 

DETAYLAR İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. 0553 059 18 78