Bilsem Rehberi ...

Eğitmen Eğitimi

seo

Bu eğitime özel eft/havale ile ödemelerde yüzde 25 indirim yapılmaktadır. Eğitim ücreti 8.000 TL’den 6.000’ye. düşmektedir

BİLSEM EĞİTMEN EĞİTİMİ

Bilsem Rehberi, 2014 yılından beri Türkiye’nin en öncü ve yenilikçi Bilsem sınavlarına hazırlık kurumudur. Türkiye’nin 70’den fazla noktasında yüz yüze eğitim ve tüm Türkiye’ye online eğitim hizmeti sunmaktadır.

Bilsem Rehberi, aynı zamanda Türkiye’de ilk defa 2020 yılında Bilsem sınavlarına hazırlık Eğitmen Eğitimi düzenleyerek eğitmenlerin de gelişimine katkı sağlamıştır. Şimdiye kadar 6 eğitim yaptık ve toplam 160 öğretmene eğitim verdik.

Bilsem Rehberi, sunduğu Bilsem Eğitmen Eğitiminin üst bir kuruluş tarafından onaylanması ve Bilsem Eğitim çalışmalarının akademik camiada karşılık bulması için iki yıldır yoğun emek vermektedir. Bu emeklerin karşılığı olarak da yine bir ilke imza atarak e-Devlette sorgulanabilen Üniversite onaylı sertifika vermeye hak kazanmıştır.

Bilsem Rehberi, yeniliklerin ve ilklerin odak noktası olan büyük bir ailedir. Siz de bu ailenin bir parçası olmak ve Bilsem sınavlarına hazırlıkta başarıya ulaşmak istiyorsanız, hemen bize katılın!

Bilsem Rehberi, çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bilsem Eğitmen Eğitiminin 7.cisini gerçekleştirecektir. Bu eğitimde yer almak ve Bilsem sınavlarına hazırlıkta uzmanlaşmak için acele edin!

EĞİTİM DETAYLARI

Bilsem Eğitmen Eğitimi, online canlı olarak zoom üzerinde gerçekleştirilen, alanında uzman eğitmenler tarafından verilen bir eğitimdir.

Eğitim, 10 oturumdan oluşur. Her oturum 2-3 ders saatinden oluşur. Ortalama 20 yada 30 derste eğitimi bitirerek, Bilsem öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunabilirsiniz.

Eğitim, başvuru sayısı 10 kişiye ulaştığında başlar. Bu yüzden acele edin ve yerinizi ayırtın!

Eğitim başlama saati 21.00 olarak belirlenmiştir. Bu sayede işten veya okuldan sonra rahatlıkla katılabilirsiniz.

Derslerin kayıtları olur. Fakat canlı katılımı arttırmak adına dersler bir hafta sonra sisteme yüklenir. Bu nedenle dersleri kaçırmamaya özen gösterin!

Eğitime katılanlara, www.sapiensakademi.com eğitim platformunda yer alan eğitimlerden iki tanesi ücretsiz olarak hediye edilir. Örnek: Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi, Öğrenci Koçluğu vb. (herbir eğitim 3 bin tl civarında) Eğitimler Ağustos 2024 e kadar açık olur. Bu sayede kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Bilsem Eğitmen Eğitimi sonunda başarılı olanlara Üniversite onaylı sertifikaları 1 hafta içinde düzenlenir. Bu sertifika ile Bilsem öğrencilerine eğitim verme hakkı kazanırsınız.

İstenilirse hediye olarak verilen eğitimler için de Üniversite onaylı sertifika düzenlenebilir. Bunun için 350tl sertifika ücreti ödenir. Bu sertifikalar ile CV’nizi zenginleştirebilirsiniz.

Eğitim sonunda öğretmenlerimize, derslerini anlatacakları dijital platform üyelikleri yapılır. Bu platformda ders ders bütün müfredat yer alır. Hem birinci hem ikinci aşama için.

Platformda her ders için örnek konu anlatım videoları, ders anlatım materyalleri, çözülecek sorular, ödev amaçlı verilecek uygulama ve çalışma sayfaları yer alır. Yine öğrenciler için de öğrendiklerini uygulayacakları, pratik yapacakları platform sağlanır. Bu platformlar ile derslerinizi kolayca hazırlayabilir ve öğrencilerinizin başarısını arttırabilirsiniz.