Bilsem Rehberi ...

Bilsem Deneme Sınavları

seo

Uzun yıllardır bilsem sınavları için hem ücretli hem de ücretsiz kaynak hazırlamaktayız. Ne yazıkki tüm velilerimizin ekonomik durumu aynı seviyede değil. Herkes aynı imkanlara sahip olmadığı için bir nebze olsun fırsat eşitliği sağlamak adına bir çok ücretsiz bilsem kaynakları hazırlamaktayız.

Bilsem sınavlarına hazırlık amacıyla ücretsiz sunduğumuz kaynaklara bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. Bundan sonra bu sayfada ücretsiz bilsem deneme sınavları yayınlanacaktır. Belirli dönemlerde sayfamız güncellenerek yeni bilsem deneme sınavları eklenecektir.

Bilsem sınavları, BİLSEM - bilim ve sanat merkezlerine öğrenci seçmek amacıyla yapılmaktadır. Bilsem sınavları MEB koordinasyonunda merkezi olarak belirlenen takvim doğrultusunda yapılmaktadır. Bilsem sınavları grup tarama ve bireysel değerlendirme olmak üzere iki aşamada gerçekleştrilmektedir. 

www.bilsemakademi.com olarak ücretsiz olarak sunduğumuz bilsem deneme sınavlarını Quizizz online sınav platformu ve Google Formlar üzerinde hazırladık. Quizizz sistemi ve Google Form üzerinden hazırladığımız ücretsiz bilsem deneme sınavlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz. 

Bilsem deneme sınavları sayfası, yani bu sayfa sürekli olarak güncel tutulacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni bilsem deneme sınavları yüklemeye devam edeceğiz. Bilsem sınavlarına hazırlık amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu ücretsiz hizmetlerimize destek olmak için @bilsemrehberi instagram sayfamızı takip edip paylaşımlarımızı beğenerek ve yorum bölümüne cevaplarınızı yazabilirsiniz.

@bilsemrehberi @bilsem.sinavi , @bilsemhazirlik1 ve @bilsemakademi44  instagram sayfalarımızda hergün ücretsiz bilsem soruları paylaşıyoruz. Bu sayfaları takip ederek ücretsiz bilsem sorularına ulaşabilirsiniz. 

Bilsem sınavı için vermiş olduğumuz ücretsiz hizmetlerin yanında, sitemiz üzerinden ücretli online bilsem hazırlık hizmetleri de vermekteyiz. Türkiye'nin en büyük online bilsem hazırlık sitesi olan www.bilsemeakademi.com her sınıf düzeyinde 2500 soru ile sizlerin hizmetinize sunulmuştur. Paketlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bilsem Deneme Sınavları: